Tworzymy Ekosystem Pracy Zdalnej

Miejsca do pracy zdalnej

Baza certyfikowanych miejsc turystycznych „remote work ready”. Obiekty turystyczne przystosowane do przyjmowania Gości pracujących zdalnie otrzymują 1,2 lub 3 gwiazdki.

Baza wiarygodna, weryfikowana, certyfikowana, z odpowiednią ilością gwiazdek do standardu „remote work”. Wyrazista, ciesząca się zaufaniem marka skupiająca społeczność osób pracujących zdalnie.

Zdalni Pracownicy

testy kompetencji do pracy zdalnej
szkolenia z efektywności pracy zdalnej
narzędzia do pracy zdalnej

Zdalni Pracodawcy

benefity
employer branding
certyfikat pracodawcy
ocena umiejętności pracy zdalnej pracowników

Nasze Gwiazdki

Przy przyznawaniu gwiazdek dla Obiektów Turystycznych (Remote Work Ready) bierzemy pod uwagę następujące kryteria, przy czym każde z nich musi być spełnione w stopniu co najmniej wysokim:

#1
Jakość i niezawodność Internetu

Sam Internet do pracy zdalnej nie wystarczy. Musi być to Internet wysokiej jakości i niezawodny, czyli gwarantujący jednocześnie szybki download oraz upload, a także zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa i dostępności (uptime 99%+), dostarczany przez wiarygodnego dostawcę ISP (Internet Service Provider).

#2
Miejsce do efektywnej pracy zdalnej

Praca zdalna wymaga skupienia, wydzielenia przestrzeni, czasem odpowiedniego stroju. Biurko lub blat z wygodnym krzesłem/ fotelem do pracy jest koniecznością. Dodatkowe wyposażenie, ułatwiające pracę lub przygotowanie się do niej, znajdujące się bezpośrednio w miejscu noclegowym (tj. dostępne na wyłączność) może podnieść jego klasyfikację jako miejsca do pracy zdalnej z 1 do 2 gwiazdek.

#3
Dodatkowe udogodnienia, atrakcje w obiekcie i okolicy

Praca zdalna to zmiana otoczenia, wypoczynek i relaks, nierzadko czas spędzany z bliskimi. Dlatego też wszystkie obiekty oferują dodatkowe udogodnienia, usługi, atrakcje turystyczne lub dostęp do nich w najbliższej okolicy. Obiekty 2- i 3-gwiazdkowe zapewniają jeszcze z reguły dodatkową przestrzeń do pracy, ponadstandardową ergonomię, autorski design i wystrój wnętrz.

Skontaktuj się z nami i nawiąż współpracę

Obiekty i Gospodarze

Justyna
justyna@lynxremote.com
+48 504 242 886

Jesteśmy dostępni

Pon-Pt: 9.00 – 17.00

Zdalni Pracodawcy

Roman
roman@lynxremote.com
+48 607 072 029

Inne tematy

hello@lynxremote.com