Apartamenty,  Podhale

Willa Elżbiecina

Zabytkowa ekskluzywna Willa & SPA w Zakopanem na wyłączność
Szybki internet

Obiekt: Willa oferuje 16 komfortowych miejsc noclegowych w siedmiu przestronnych dwuosobowych pokojach z łazienkami, oraz w jednym dwupoziomowym apartamencie. Obiekt klimatyzowany.

Udogodnienia w pokojach i apartamencie: Stół i krzesło do pracy, secesyjne meble, meble wypoczynkowe.

Udogodnienia w obiekcie: Duża jadalnia i kompletnie wyposażona kuchnia, salon telewizyjny, salon muzyczno-kawowy, sala fitness oraz taras. W oddzielnym budynku znajduje się strefa Wellnes & SPA: jaccuzi, łaźnia parowa i sauna sucha.

W otaczającym Willę ogrodzie stoi drewniana wiata z kominkiem pełniącym funkcję grilla, umożliwiająca organizację przyjęć plenerowych. Na życzenie gości serwowane jest restauracyjne menu, komponowane z lokalnych sezonowych produktów, pełna obsługa kuchenna i kelnerska. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony oraz monitorowany. Parking dla 14 samochodów.

Okolica: Willa zlokalizowana jest w jednej z najpiękniejszych i zielonych części Zakopanego, dzielnicy „Parcele Urzędnicze”, w sąsiedztwie skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. Blisko do szlaków turystycznych i kolei linowej na Kasprowy Wierch. W okolicy znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Adres: ul. Zamoyskiego 30, 34-500 Zakopane.