Chaty,  Ziemia Lubelska

Chata w Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA

Chata na wyłączność w okolicach Nałęczowa
Szybki internet w chacie

Obiekt: Chata znajduje się na terenie Łubinowe Wzgórze Eko Resort & Natural SPA, w malowniczej Krainie Lessowych Wąwozów.

Udogodnienia w chacie: Chata może ugościć maksymalnie siedem osób. Składa się z holu, kuchni, pokoju dziennego z rozkładaną sofą i rozkładanym fotelem, dwóch sypialni z dwoma pojedynczymi łóżkami i łazienki. W jadalni znajduje się stół, przy którym można pracować. Kuchnia wyposażona jest w zmywarkę, płytę indukcyjną, lodówkę, kuchnię kaflową opalaną drzewem, oraz wszelkie inne akcesoria, jak: czajnik, garnki, talerze, sztućce, kubki, kieliszki. W łazience dostępna jest suszarka do włosów.

Ponadto, do dyspozycji gości pozostaje zadaszony ganek. Chata ma centralne ogrzewanie.

Udogodnienia w obiekcie: Restauracja serwująca dania dla osób stosujących diety eliminacyjne, oranżeria, ogród, ogród zimowy, spa, ruska bania, biostaw z podgrzewaną wodą, masaże, w pełni wyposażone sale szkoleniowe, herbarium oraz biblioteka. Szeroka oferta ćwiczeń: joga, medytacja, gimnastyka oraz warsztaty kulinarne.

Bezpłatny parking, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking, deski do prasowania i żelazka oraz łóżeczka dziecięcego.

Okolica: Nałęczów, sąsiadujący z Kazimierzem Dolnym, Janowcem i Puławami jest doskonałą bazą wypadową do okolicznych wycieczek. Aktywny wypoczynek umożliwiają liczne trasy rowerowe, spacerowe oraz tereny biegowe. W okolicy znajduje się Kompleks Wodny Atrium w Nałęczowie, spływy kajakowe, stadniny konne oraz sztucznie naśnieżane stoki narciarskie.

Adres: Łąki 45A, 24-160 Łąki.