Hotele,  Warmia

Hotel Galery69

Butikowy hotel nad jeziorem
Szybki dojazd z Warszawy (2 h 50’) i Gdańska (1,5 h)
Szybki internet

Obiekt: Hotel usytuowany jest tuż nad Jeziorem Wulpińskim. Galeria obrazów, unikatowe meble o organicznych kształtach tworzą wyjątkowe nowoczesne miejsce, wkomponowane w otaczającą naturę. Hotel należy do White Line Hotels.

Udogodnienia w pokojach: Biurko z krzesłem do pracy, meble wypoczynkowe, telewizor, odtwarzacz DVD, minibar z lodówką, czajnik elektryczny, kawa i herbata. Łazienki z prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków, szlafrokami i kapciami. Goście mogą się zrelaksować na balkonie lub tarasie.

Udogodnienia w obiekcie: Restauracja z widokiem na jezioro, basen, SPA, sauna, łaźnia parowa, 2 sale konferencyjne, sala klubowa, lobby bar. Udostępniany na wyłączność pokój kąpielowy. Winda, udogodnienia dla niepełnosprawnych. Bezpośredni dostęp do jeziora z własnego pomostu. Prywatna plaża. W hotelu dostępne są rowery, rowery wodne i łódki. Na życzenie hotel oferuje transfer z lotniska w Warszawie (190 km) i w Gdańsku (180 km) oraz z dworca kolejowego w Olsztynie (10 km).

Okolica: Jezioro otoczone jest pięknym lasem, po którym można pojeździć na rowerze. Hotel położony jest w odległości 6 km od miejscowości Naterki, w której znajduje się pole golfowe.

Adres: Dorotowo 38, 11-034 Dorotowo.