Domki,  Roztocze

Osada Zaborek

Domy nad zalewem w Dolinie Bugu
Szybki internet

Obiekt: 5 całorocznych domów, położonych w urokliwym, zacisznym miejscu na terenie “Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu”. Dwa domy przeznaczone są dla maksymalnie 4 gości, kolejne dwa dla 6 gości i jeden dla 8.

Udogodnienia w domach: W każdym domu znajduje się salon z meblami wypoczynkowymi, stół i krzesło do pracy, w pełni wyposażona kuchnia (lodówka z zamrażalnikiem, płyta kuchenna, kuchenka mikrofalowa, czajniki, garnki, patelnie, sztućce i naczynia) oraz łazienka wyposażona w ręczniki, suszarkę do włosów i kosmetyki. Goście mogą relaksować się na tarasie przynależnym do każdego domku.

Udogodnienia w obiekcie: Lokalne produkty spożywcze, balia do kąpieli, grill, meble ogrodowe (hamaki, leżaki). Miejsce przyjazne zwierzętom.

Okolica: Dolina Bugu jest położona w krajobrazowym obszarze ochronny przyrody. Dla amatorów aktywnego wypoczynku organizowane są spływy kajakowe Podlaskim Przełomem Bugu, dostępne są szlaki turystyczne i rowerowe Green Vello biegnące leśnymi drogami wzdłuż Bugu. Blisko do stadniny koni w Janowie Podlaskim. Najbliższa restauracja oddalona jest 500 m od obiektu. Najbliższy sklep – 1 km.

Adres: Łąkowa 25, 21-505 Janów Podlaski.