Apartamenty,  Mazury

12 Jabłek

Apartamenty nad jeziorem na Mazurach
Wystarczający internet

Obiekt: Położony bezpośrednio nad jeziorem Omulew, które można podziwiać z własnego pomostu. Obiekt oferuje komfortowe apartamenty dla 6, 8 i 9 osób. Wystarczający internet (upload 6,6 Mb/s, download 10,7 Mb/s).

Udogodnienia w apartamentach: Biurko i krzesło do pracy, meble wypoczynkowe, klimatyzacja, w pełni wyposażona kuchnia ze zmywarką i ekspresem do kawy. Własny taras. W dolnych apartamentach na parterze znajduje się kominek gazowy.

Apartament 6-osobowy (100 mkw., dwupoziomowy) znajduje się na 2 oraz 3 piętrze budynku. Na pierwszym poziomie znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka z prysznicem. Górę apartamentu zajmuje przestronny salon z możliwością noclegu na rozkładanej sofie, kuchnia, łazienka z wc oraz własny taras w widokiem na jezioro.

Apartament 8-osobowy (140 mkw., dwupoziomowy) składa się z kuchni, salonu z rozkładaną sofą do spania, dwóch sypialni na parterze, jednej sypialni na piętrze oraz dwóch łazienek (jedna z prysznicem, duga z wanną) i własnego tarasu.

Apartament 9-osobowy (140 mkw., dwupoziomowy) składa się z kuchni, przestronnego salonu z rozkładaną sofą do spania, jednej sypialni na parterze, dwóch sypialni na piętrze (w tym jednej dla 3 osób) oraz dwóch łazienek (jedna z prysznicem, duga z wanną) i własnego tarasu.

Udogodnienia w obiekcie: Duży ogród, sauna & jaccuzi, basen zewnętrzny czynny w lecie. Boisko do siatkówki i badmintona, domek gier (flippery, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki). Możliwość wynajęcia sprzętu wodnego. Wystarczający internet (upload 6,6 Mb/s, download 10,7 Mb/s).

Okolica: Najbliższa restauracja i sklep w odległości 400 m.

Adres: Jabłonka 46 A, B, C, D, Nidzica.