Apartamenty,  Mazury

Mały Sopot Boutique

Butik wypoczynkowy na Bliskich Mazurach
Szybki dojazd pendolino z Warszawy (1,5) i Gdańska (<1h)
Szybki internet światłowodowy 1 GB/s

Obiekt: Kameralny obiekt z 7 apartamentami, w Iławie na Bliskich Mazurach.

Udogodnienia w apartamentach: Biurko z fotelem do pracy, gniazdko z ładowarką USB przy biurku, rekuperacja, przenośna klimatyzacja, aneks kuchenny z lodówką, kuchenką mikrofalową i czajnikiem elektrycznym, sejf, żelazko, deska do prasowania. Wygodne i bezpieczne łazienki z pochwytami, wanną wolnostojącą i prysznicem z siedziskiem. Miejsce parkingowe dla każdego apartamentu.

Udogodnienia w obiekcie: Położenie nad jeziorem. Słoneczny taras, oranżeria z kominkiem i panoramicznym widokiem na Jeziorak, winda, udogodnienia dla niepełnosprawnych, dostępny 24h ekspres do kawy, świeża, filtrowana i schłodzona woda Eau de Vie, śniadania z lokalnych ekologicznych produktów serwowane w koszu do apartamentu, ogólnodostępna kuchnia, unikalny mural i grafiki, strefa zewnętrzna z tężnią solankową i altanami. Internet światłowodowy 1 GB/s.

Okolica: Blisko plaża miejska, molo i marina portu śródlądowego, lasek miejski z torem rowerowymi i ścieżkami zjazdowymi, leśna ścieżka edukacyjna nad jezioro Slim, restauracje, kawiarnie i sklep spożywczy, ścieżki rowerowe nad Jeziorakiem, Małym Jeziorakiem, rzeką Iławką i Wyspą Młyńską.

Adres: Chodkiewicza 10, 14-202 Iława.